TEENUSED

Mida pakume:

🍺 Kas soovid, et Sinu firma- või muul peol jookseks õlu kraanist? Selleks saab rentida 2 kraaniga õllejahuti. Soovi korral saab meilt juurde vaadiõlled ja võime tulla ka ise õlut laskma. Rendi hind 30€/ööpäev, nädalavahetus (reedest esmaspäevani) 60€.

🍺 Võimalik on tellida omaenda õlu, ise valitud stiili, nime ja kujundusega. Kogus 30 – 1000L.

🍺 Aga kui ise pruuliks endale päris oma koduõlle? Lepime kokku ning keedame koos valmis kuni 40L õlut (kas Pruuliuse õlleköögis Haljalas või mujal), koos teooriakoolituse ning erinevate õllede maitsmisega. Pruulipäev kestab nii 6-8 tundi, mille järel käärib virre 1-3 nädala jooksul õlleks Sinu juures kodus. Pärast villimist (soovi korral aitame ka villimisel) kulub veel natuke aega (olenevalt õlle stiilist 2 või rohkem nädalat) ja õlu ongi valmis. Kaua tehtud, kaunikene!

🍺 Pruulimiskoolitus võib olla ka lihtsam ja lühem – paari tunniga paneme linnaseekstraktist käima 20L õlut, vahepeal maitseme eri stiilides õllesid ja räägime, põhiliselt ikka õllest.

🍺 Tahaks õllemaailmas paremini orienteeruda? Teeme koolituse, räägime õllepruulimise ajaloost ja trendidest. Sinna juurde laial skaalal õllestiilide tutvustus ning degusteerimine.

🛻 Auto järelhaagise rent: plastkaanega (kaane kõrgus 1m) Tiki haagis kandevõimega kuni 500KG. Rendi hind kuni 3 tundi 10€, kuni 24 tundi 25€. Pikemaks ajaks kokkuleppel.

⌨ Muide, Pruulius OÜ pakub ka erinevaid Veebi- ja IT teenuseid.

Lisainfo pruulius@pruulius.ee või telefonil 50 87518